Köpek Eğitimi İstanbul

Köpek eğitimi pek çok köpek sahibi tarafından ilk dönemlerde pek fazla gerekli olduğu düşünülmese dahi zaman içerisinde köpek sahipleri köpek eğitimi konusunda genelde istekli olmaktadırlar. Köpeklerin kendilerine olan sevgilerinden tereddütleri asla olmayan köpek sahipleri ama köpeklerinin bazı konularda eğitim almalarının gerektiğini anlarlar. Örnek verecek olursak her köpek sahibi köpekleri ile sokakta yürüyüş yapmak ister ama eğitim almamış bir köpekle bu çok zor olabilir tasmasını sağa sola çekiştirecek olan eğitimsiz köpekler ayrıca etrafa saldırgan olabilir yada dış ortam öğelerinden korkabilir. Köpek eğitimlerinde en önemli ve öncelikli eğitimlerin başında temel itaat eğitimi ve köpeklerde tuvalet eğitimi gelmektedir.

silhouette1.jpg

Temel İtaat Eğitimi

Temel itaat eğitimi, köpeklere uygulanan bir eğitimdir. Köpeklerin algılarını değiştirmek ve sizinle daha kolay iletişim kurması için uygulanır. Köpeklerin bu eğitim ile birlikte daha zeki olduğu gözlemlenir. Örnek olarak gel komutu ile yanınıza gelmesi ya da köpeğinizin beklemesi gereken zamanlarda ona bekle komutu vererek sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Biz İstanbul Köpek Eğitimi adı altında sunduğumuz hizmetler arasında en çok talep alan hizmetimiz olan temel itaat eğitimi aslında tüm köpeklerin ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Köpeklerin sahipleri ile birlikte sağlıklı bir yaşam sürmesi için çok önemlidir.

İlgili Yazı! yavru köpek edinirken dikkat edilmesi gerekenler 

köpeklerde tuvalet eğitimi

Aslında köpeklerde tuvalet eğitimitüm köpekler için oldukça önemli bir konudur. Bu eğitimi evinizde kendinizde köpeğinize uygulayabilirsiniz ancak bunun için sabır ve sevgili olmanın yanında zamanınız olması gerekiyor uzun bir zaman alacak olan bu eğitim konusunda destek almak için iletişime geçebilirsiniz. köpeklerde tuvalet eğitimi köpeklerin yaşamımıza ayak uydurması için ilk tercih edilen önemli eğitimlerin başında gelmektedir. Köpek tuvalet eğitimi konusunda her köpeğin alması gereken eğitim tarzı farklıdır. Köpek eğitim konusunda uzman olan firmamızla iletişime geçerek tüm köpek eğitimleri konusunda yardım alabilirsiniz. Sunduğumuz köpek eğitimleri sırasında sadece köpeklere eğitim vermiyor bunun yanında köpek sahiplerini köpeklerimizin sağlığı ve nasıl yaşaması için önemli bilgiler veriyoruz.

daha önce ele aldığımız Köpeklere nasıl tasma eğitimi verebiliriz yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca köpek eğitimi konusunda bilgi almak için iletişime geçmelisiniz….

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s