Köpek Oteli İstanbul

Köpek Otelimizde minik patilere sahip dostlarımız için en iyi koşulları sağlamaya çalıştık ve yapılan geri dönüşler sonucunda bu konuda çok başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. İstanbul’da köpek oteli hizmeti vermeye başladığımı ilk günden bu yana talep çok fazla ve her boyut, ırktan köpeği ağırlayacak kadar geniş bir alana sahibiz. Köpek otelimizde, köpeklerin keyfini bozacak hiçbir eşya bulunmamaktadır köpeğiniz ister kendi bedenlerinde arkadaşları ile sosyalleşsin, isterse kapalı alanda geçip istirahat etsin. Sadece yemek anlarında onların bulundu ortama biz karar veriyoruz yemek vakitlerinde kavga etmesinde diye ayrı ayrı zamanlarda yemek veriyoruz. Köpek otelimizde asla kafes sistemi gibi zindan tarzı yöntemleri kullanmıyoruz. Köpekleri kafese tıkmak bizim gibi hayvan seven insanların asla yapmayacağı etik olmayan bir davranış.


İlginizi Çekebilir! Köpek Eğitimi Kaynarca yazısını okumanızı öneriyoruz…


232A6285.jpg

İstanbul Köpek Oteli

PET OKULU firması olarak köpeklerinizi bize emanet etmekten asla korkmayın çünkü bizlerde en az sizler kadar köpek seven insanlarız aslında bu iş bizim için işten ziyade bir ödül gibi çünkü köpek seven insanlar olarak bir sürü köpekle birlikte olmak onlarla vakit geçirmek inanılmaz bir deneyim.

İstanbul Köpek Oteli olarak köpeklerimize rahat edebilecekleri şekilde bir konaklama şansı sunuyoruz köpeğinizi otelimize teslim etmeden önce içeriye girip kendinizi rahatlata bilirsiniz. Biliyoruz ki köpeklerinizden köpeklerden ayrılmak inanılmaz zor ancak onların mutlu olacağı bir ortamda kalacak olması içinizi rahatlatacaktır. Köpekler için farklı vakitlerde ırkına göre özel aktiviteler gerçekleştiriyoruz. Uygun ırklar için avcılık oyunu oynuyor, farklı ırklar için yakalama oyunu oynuyoruz ırklara özel aktivitelerle köpeğinizin fiziksel ve zihinsel sağlam, sağlıklı olmalarını sağlıyoruz.

Köpeğinizde Tatile Çıkacak

İstanbul’da bulunan köpek otelimizde köpekler için tatil boyutunda konfor sağlıyor olmamız pek çok köpek sever, köpek sahibi tarafından tercih edilmemizi sağlıyor. Köpeklerin keyfi ve rahatı için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek onların konforunu sağıyoruz. Köpek otelimizin içinde köpekleriniz için zararlı olabilecek her hangi bir eşya bulunmamaktadır ortam geniş ve ferah bir şekilde dizayn edilmiştir. Köpeklerin kemirerek yada devirerek kendine zarar vermesi mümkün değildir. İstanbul Beykoz’da bulunan köpek oteli için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çok Daha Detaylı Bilgi İçin Pet Okulu İle İletişime Geçebilirsiniz.

  • Tel: 0 516 169 09 99
  • Mail: petokulu@gmail.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

https://www.facebook.com/petokulu
https://twitter.com/petokulu
https://www.instagram.com/petokulu/
https://tr.pinterest.com/petokulu/
https://medium.com/kopekegitimi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s