Köpek Eğitimi Bostancı

Köpekler, ilk edinildikleri zamanlarda biraz hırçın olurlar. Alıştıkları ortamdan ayrılmaları, yeni bir ortama girmeleri, yedikleri mamaların değişmesi gibi birçok etken buna neden olmaktadır. Bu da zaman zaman pet sahiplerinin aklında soru işaretlerine neden olmakta ve köpeklerinin eğitilebilir bir cins olmadığı düşüncesine neden olmaktadır.

Köpek eğitimi Bostancı hizmetlerimizde alanında başarılı ve deneyimli olan eğitmenlerimiz, yeni edindiğiniz sevimli dostunuzun anlayacağı dilden hareket ederek onların size alışmalarını ve sevimli birer dost haline gelmelerine yardımcı oluyor. Bunu yaparken uygun koşulların oluşturulmasından köpeklere verilecek sevgiye kadar her şeyin en ince ayrıntısını hesaplayarak yapmaktadırlar. Gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz petiniz için en doğru adreste olduğunuzu unutmayın.

Köpek eğitimi nasıl verilmelidir?

Köpeklerin de insanlar gibi bazı ihtiyaçları vardır. Bunların en başında günlük dışarıda zaman geçirmektir. Çünkü köpekler, diğer hayvanlardan farklı olarak tuvalet ihtiyaçlarını ev içerisinde veya kapalı bir ortamda gideremezler bu yüzden de günün belli saatlerinde köpeğinizi dışarı çıkartmalısınız. Köpek eğitim Bostancı ekibimiz, köpeğiniz ile ilgilenirken sevimli dostlarınızın ihtiyacını doğru şekilde karşılamaktadır.

Günlük 45 dakikalık bir yürüyüş ile hem ihtiyaçlarını karşılamalarına hem de ihtiyacını karşılayan sahiplerine bu sayede alışmalarına yardımcı olmaktadır. Doğru bir eğitim ile sevimli dostlarınızın daha iyi bir şekilde eğitilmelerine imkân tanıyabilirsiniz. Bostancı köpek eğitimi alanında deneyimli uzman kadrosu ile her an hizmetinizdedir.

Köpekler ne kadar sürede eğitilir?

Her köpeğin cinsi farklıdır dolayısıyla alacakları eğitim ile eğitim süresi de yine köpeğin cinsine göre değişim gösterebilmektedir. Köpek eğitimi Bostancı hizmetlerimizde, köpeğinizin cinsine, yaşına ve özel durumlarına göre hareket ederek eğitimlerini en doğru şekilde vermeye özen gösteriyoruz. Bu da bir köpek için standart bir sürenin daha altında bir vakitte eğitilmelerine yardımcı oluyor.

Sevimli dostunuzla daha iyi zaman geçirmek ve onların size alışarak her dakikasının sizinle birlikte geçirmek istemelerini sağlamak adına Bostancı köpek eğitimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dünyanın daha fazla güzelleşmesi için hayvan haklarına önem veren ve hassasiyetle eğitimlerini veren kurumumuz ile görüşmeden karar vermeyin.

Daha önce ele aldığımız Köpek Eğitimi Etiler yazısını okumanızı öneriyoruz

Çok Daha Detaylı Bilgi İçin Pet Okulu İle İletişime Geçebilirsiniz.

  • Tel: 0 516 169 09 99
  • Mail: petokulu@gmail.com

Sosyal Medya Hesaplarımız

https://www.facebook.com/petokulu
https://twitter.com/petokulu
https://www.instagram.com/petokulu/
https://tr.pinterest.com/petokulu/
https://medium.com/kopekegitimi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s